Veltlínske zelené 2017, sladké, 0,375 l

Neohodnotené

Mavín - Pomfy Veltlínske zelené 2017, D.S.C., sladké, 0,375 l je výnimočnévíno s nádhernou zlatožltou farbou, ktorá zrkadlí jeho vyzretosť. V jeho bohatej aróme dominuje med, exotické ovocie, ananás a hruškové pyré. Šťavnatá a bohatá chuť odhaľuje krémovú sladkosť a kopíruje aromatické vnemy. Pochádza z vinohradov vo Vinosadoch v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a vzhľadom na jeho vyšší zvyškový cukor je ideálny pri teplote 7°C.

€22,66 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 002949
Veltlínske zelené 2017, sladké, 0,375 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Veltlínske zelené 2017, sladké, 0,375 l

Mavín - Pomfy prináša do sveta vína výnimočný skvost s názvom Veltlínske zelené 2017, D.S.C., sladké, 0,375 l. Toto víno je výsledkom jedinečného ročníka a starostlivosti, s akou bolo hrozno pestované vo Vinosadoch, časti Malokarpatskej vinohradníckej oblasti.

Už na prvý pohľad vás zaujme jeho zlatožltá farba, ktorá odkazuje na jeho vyzretosť a bohatstvo. Táto farba je dôkazom dlhej cesty, ktorou víno prešlo od ručného zberu hrozna až po výrobný proces. Medzi kľúčové aspekty tejto cesty patrí zber zmrznutých strapcov pri teplote -7°C a následné okamžité lisovanie, čo umožňuje zachovanie čistoty a koncentrovanosti chutí a aróm.

Vôňa vína je intenzívna a čistá. Dominuje v nej med, ktorý je doplnený o nádhernú paletu exotického ovocia. Vôňa ananásu, hruškového pyré, dulu a ďalších ovocných tónov je tak pútavá, že si ju budete chcieť vychutnať znova a znova. Chuť vína je skutočným zážitkom. Je šťavnatá, bohatá a vyzretá. Kopíruje vôňu, ktorú ste mohli cítiť, a pridáva k nej jemnú, sladkú krémovosť.

Toto víno nie je len o chuti a vôni, ale aj o zážitku. Predstavte si príjemné posedenie s priateľmi alebo rodinou, kde tento výnimočný nápoj zohráva hlavnú úlohu. Odporúča sa podávať pri teplote 7°C, čo je ideálne pre maximálne vychutnanie všetkých jeho tónov.

Charakteristiky vína svedčia o jeho kvalite. Obsahuje 11,5% alkoholu a jeho cukornatosť pri zbere a obsah kyselín sú dokonalým doplnkom k celkovému profilu vína.

Veltlínske zelené 2017 od vinárstva Mavín | Martin Pomfy je nielen výnimočné svojou chuťou, ale aj príbehom, ktorý za sebou skrýva. Je to víno, ktoré si zaslúži byť stredobodom pozornosti na každej oslave alebo večeri.

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Ročník: 2017
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: sladké víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 11,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !