WMC Modré rieky 2019, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva & Stanko Modré Rieky 2019 je fenomenálne cuvée slovenských novošľachtencov Hron, Váh, Rimava a Rudava. Tmavorubínová farba vína odhaľuje vôňu čiernych ríbezlí a tmavého lesného ovocia, doplnenú o tóny grafitu a tabaku. V chuti prevládajú ovocné a korenisté tóny, vynikajúca štruktúra kyselín a tanínov. Toto víno získalo zlaté medaile na Víno Tirnavia 2023 a Concours Mondial de Bruxelles 2023, čo svedčí o jeho výnimočnej kvalite. Ideálny spoločník k pikantným mäsovým pokrmom a zrelým syrom.

štandardná cena: €30 –5 % €28,32 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003784
WMC Modré rieky 2019, suché, 0,75 l
Neohodnotené
WMC Cuvée Modré rieky Dolné Orešany, r. 2019, akostné víno, suché, 0,75 l
€30 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko WMC Modré rieky 2019, suché, 0,75 l

Mrva & Stanko Modré Rieky 2019 je výnimočná zmes slovenských novošľachtencov Hron, Váh, Rimava a Rudava, ktorá vás na prvý pohľad zaujme nádhernou tmavorubínovou farbou. Vôňa vína je plná čiernych ríbezlí a tmavého lesného ovocia, doplnená o tóny grafitu a tabaku.

V chuti objavíte hlboké ovocné a korenisté tóny, ktoré sú perfektne vyvážené vďaka vynikajúcej štruktúre kyselín a tanínov. Toto víno je prepracované do posledného detailu, čo z neho robí skutočný gurmánsky zážitok.

Zlaté medaile na Víno Tirnavia 2023 a Concours Mondial de Bruxelles 2023 sú dôkazom výnimočnej kvality tohto vína. Je ideálnym spoločníkom k pikantným mäsovým pokrmom a zrelým syrom, ktoré doplní svojou jedinečnou chuťou a vôňou.

Ocenenia:

  • Concours Mondial de Bruxelles 2023 - Zlatá medaila
  • Víno Tirnavia 2023 - Zlatá medaila

 

Odporúčame podávať:

Mrva & Stanko Modré Rieky 2019 odporúčame podávať  pri teplote 16 - 18°C. Toto víno sa skvele hodí k pikantným mäsovým pokrmom, zrelým syrom, ale aj k hovädzím stejkom alebo divinovým špecialitám. Svojou komplexnou a vyváženou chuťou bude skvelým doplnkom k vašim kulinárskym výtvorom a zvýrazní chuť každého pokrmu, s ktorým ho podávate. Umožní vám vychutnať si plnú paletu chutí a vôní, ktoré toto víno ponúka.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Hron, Váh, Rimava, Rudava
Ročník: 2019
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Obsah alkoholu v obj. %: 14,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.