Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva Stanko Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022 je elegantné a osviežujúce víno, ktoré vám prináša skutočný chuťový zážitok. Toto víno má sviežu jahodovú arómu s tónmi citrusov a kvetov. V ústach ponúka plnú chuť ovocia s ľahkými tónmi korenia a sviežou kyslosťou. Je ideálne ako aperitív alebo ako sprievodca k ľahkým jedlám, ako sú šaláty, ryby a rizota.

Toto víno je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá osviežujúce a elegantné víno plné atraktívnej ovocnosti.

 

štandardná cena: €10,20 –5 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003751
Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva Stanko Cabernet Sauvignon rosé Jasová, r. 2022, akostné víno, polosuché, 0,75 l 1
€10,20 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022, polosuché, 0,75 l

Mrva Stanko Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022 je výnimočné víno, ktoré vám prináša dokonalú rovnováhu medzi ovocnou sviežosťou a elegantným charakterom. Vinárstvo Mrva & Stanko je známe pre svoje záväzky a rešpekt k tradičnému vinárstvu a k výrobe kvalitných vín, ktoré odzrkadľujú pôdu a klimatické podmienky ich regiónu. Cabernet Sauvignon je odrodou, ktorá sa zvyčajne spája s plnými, tanínovými červenými vínami, ale v tomto prípade bol použitý na výrobu osviežujúceho a lahodného ružového vína.

Cabernet Sauvignon rosé Jasová sa pýši sviežou jahodovou arómou s jemnými tónmi citrusov a kvetov, ktoré dotvárajú zložitý a atraktívny profil. V ústach sa prejavuje plnou chuťou ovocia, ktorá je doplnená ľahkými tónmi korenia a sviežou kyslosťou. Víno má krásnu textúru, ktorá sa dokonale hodí k ľahkým jedlám, ako sú šaláty, ryby a rizota.

Mrva Stanko Cabernet Sauvignon rosé - Jasová 2022 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá osviežujúce, plné, príjemne ovocné a zároveň elegantné víno, ktoré odzrkadľuje šikovnosť a kvalitu vinárstva. Toto víno je skvelou voľbou na oslavy s priateľmi, alebo na romantické večere s vašou polovičkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2022
Farba vína: ružové víno
Cukornatosť: polosuché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.