Cabernet Syrah rosé 2022, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022 je osviežujúce suché víno s krásnou svetlo ružovou farbou. Vôňa je intenzívna a plná čerstvých červených bobúľ, s jemnými tónmi grapefruitu a citrónu. Chuť je zaujímavou kombináciou ostrého citrusového ovocia a jemnej sladkosti červených ovocných tónov, ktoré sa postupne prelínajú v dlhý zamatový záver.

Víno je vyrobené z hrozna Cabernet Sauvignon a Syrah s dôrazom na zachovanie čerstvých a ovocných chutí. Skvelo sa hodí k ľahkým letným jedlám, grilovaným morským plodom alebo ako osviežujúce a elegantné víno k samotnému pitiu na jarných grilovačkách, letných terasách, či jesenných posedeniach s priateľmi.

 

štandardná cena: €10,20 –5 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003752
Cabernet Syrah rosé 2022, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé, r. 2022, akostné víno, suché, 0,75 l 2
€10,20 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022, suché, 0,75 l

Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022 je špičkové víno s krásnou svetlo ružovou farbou, ktorá zaručuje jeho sviežosť a eleganciu. Toto suché víno vyniká intenzívnou vôňou čerstvých červených bobúľ, s jemnými tónmi grapefruitu a citrónu, ktoré sa dokonale prelínajú a vytvárajú nádhernú harmonickú symfóniu vôní.

Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022 je vyrobené z hrozna Cabernet Sauvignon a Syrah, ktoré boli starostlivo a s láskou spracované. Výsledkom je víno s výraznou, no veľmi dobre vyváženou chuťou. Na jazyku sa najprv prejavuje ostré citrusové ovocie, ktoré neskôr ustupuje jemnej sladkosti červených ovocných tónov. Chuť je plná, bohatá a zamatová, a vytvára dlhý, príjemný záver.

Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022 je dokonalou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalé víno na letné osvieženie. Jeho charakteristická svetlo ružová farba a príjemná, ovocná chuť ho robia ideálnym spoločníkom k rôznym ľahkým letným jedlám, grilovaným morským plodám alebo ako osviežujúce a elegantné víno k samotnému pití.

Víno Mrva Stanko Cabernet Syrah rosé 2022 sa vyrába z hrozna z ekologickej produkcie, čím sa zaručuje jeho vynikajúca kvalita a chuť. Balenie do fliaš o objeme 0,75 l zabezpečuje zachovanie jeho charakteristických vlastností počas celého obdobia skladovania a umožňuje jeho perfektnú prezentáciu na stoloch vašich zákazníkov, či u vás doma.

Ocenenia:

  • Vinalies Internationales Paris 2023 - Zlatá medaila 

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Cabernet Sauvignon, cuvée, Syrah
Ročník: 2022
Farba vína: ružové víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: značkové víno
Krajina pôvodu: Slovensko
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.