Sauvignon - Čachtice 2022, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Mrva & Stanko Sauvignon Čachtice 2022 je suché biele víno s pôvodom z vinohradníckej oblasti Čachtice na Slovensku. Je vyrobené z hrozna zo starých viníc, ktoré sú pestované tradičným spôsobom.

Víno má jemnú a ovocnú arómu s náznakmi zelenej papriky a grapefruitu, ktorá sa prejavuje aj na chuti. Je plné života, svieže a má osviežujúci záver. Toto víno je skvelou voľbou k rybám, morským plodom alebo lahodnej zeleninovej lasagne.

štandardná cena: €10,80 –5 % €10,20 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003749
Sauvignon - Čachtice 2022, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Mrva Stanko Sauvignon Čachtice, r. 2022, akostné víno, suché, 0,75 l 1
€10,80 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Sauvignon - Čachtice 2022, suché, 0,75 l

Mrva & Stanko Sauvignon - Čachtice 2022 je suché biele víno s výraznou ovocnou arómou a sviežim charakterom, ktorým zaujme každého milovníka kvalitných vín.

Víno je vyrobené z hrozna pestovaného v regióne Malokarpatská vinohradnícka oblasť, v oblasti Čachtice, ktorá je známa svojimi ideálnymi podmienkami pre pestovanie vín. Hrozno je starostlivo ručne zberané a potom pomaly a kontrolovaným spôsobom lisované, aby sa zachovala všetka kvalita a chuťové vlastnosti.

Mrva & Stanko Sauvignon - Čachtice 2022 má jasne zelenožltú farbu, ktorá už na prvý pohľad ukazuje, že ide o kvalitné víno. Vôňa tohto vína je plná ovocných tónov, s nádychmi citrusových plodov a tropického ovocia. Na jazyku pôsobí sviežo a ľahko, s príjemnými tónmi zrelého ovocia a jemnou kyslosťou, ktorá mu dodáva na zaujímavosti a harmónii.

Mrva & Stanko Sauvignon - Čachtice 2022 je ideálnym vínom k pestrej škále jedál, od ľahkých šalátov a ryžových pokrmov po chutné morské plody a kozie syry. Vhodné je aj ako aperitív, ktorý poteší každého hosta na akomkoľvek podujatí. Užite si toto výnimočné víno a nechajte sa očariť jeho výraznou chuťou a príjemným charakterom.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Sauvignon
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.