Silvánske zelené - Šenkvice 2022, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva Stanko Silvánske zelené 2022 je svieže a ovocné víno vyrobené z hrozna druhu Silvánske zelené, ktoré sa často pestuje v strednej a východnej Európe. Víno má jemnú a osviežujúcu chuť s tónmi zelenej jablka, grapefruitu a byliniek.

Je ideálnym spoločníkom k ľahkým jedlám, morským plodov a šalátom. Toto víno odporúčame podávať do teploty 10-12 stupňov Celzia, skladovať na chladnom a suchom mieste a tiež chrániť pred priamym slnečným žiarením

štandardná cena: €10,20 –5 % €9,62 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003746
Silvánske zelené - Šenkvice 2022, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva & Stanko Silvánske zelené - Šenkvice 2022, suché, 0,75 l

Mrva Stanko Silvánske zelené 2022 je lahodné slovenské víno vyrobené z hrozna druhu Silvánske zelené, ktoré je charakteristické svojou jemnou a ovocnou chuťou. Toto víno nesie rukopis vinárstva Mrva Stanko, ktoré je známe svojou zručnosťou a dlhoročnou tradíciou výroby kvalitných vín.

Víno Silvánske zelené 2022 má svetlejší odtieň zelenej farby, s jasnými arómami zrelých citrusov a byliniek. Na chuť je víno osviežujúce a lahodné, s tónmi zelenej jablka, grapefruitu a limetky. Víno má jemnú kyslosť a plnú chuť, s dlhým a príjemným záverom.

Toto víno je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si užívajú ľahšie a svieže vína. Vhodné je k podávaniu s morskými plodmi, šalátmi a ľahkými jedlami. Je to skvelé víno na relaxačné popíjanie po náročnom dni alebo ako doplnok k priateľskému rozhovoru s priateľmi.

Víno Mrva Stanko Silvánske zelené 2022 je ručne zberané a starostlivo vyrobené s použitím najlepších technológií vinárstva. Jeho kvalita a chuť už od prvých dní uvedenia tohto vína do predaja si neustále získava ďalších a ďalších priaznivcov, čím sa opätovne potvrdzuje výborná povesť vinárstva Mrva Stanko.

Toto víno odporúčame podávať chladené na teplotu 10-12 stupňov Celzia. Skladujte ho na suchom a chladnom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením a užívajte si ho v spoločnosti vašich najbližších.

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Silvánske zelené
Ročník: 2022
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Malokarpatská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.