Brazília Yellow Bourbon, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g

Neohodnotené

Nádherná brazílska káva, ktorá má všetko po čom v šálke dobrej kávy túžite - má stredné telo, jemnú aciditu a zároveň príjemnú čokoládovú sladkosť. Z brazílskych káv je asi najkomplexnejšia. Čerstvo pražená káva, ktorú treba vyskúšať.

štandardná cena: €8,50 –11 % €7,52 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 000815
Brazília Yellow Bourbon, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g
Neohodnotené
Barzzuz Brazília Yellow Bourbon, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g
€8,50 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Barzzuz - Brazília Yellow Bourbon, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g

Brazília je najväčší producent kávy na svete, pričom podstatnou časťou produkcie je arabika.

Ide o najviac cenenú brazílsku kávu. Bourbon je pôvodnou a tradičnou varietou arabiky. Vyznačuje sa žltou farbou dozretých kávových čerešní. Prevažne sa spracúva metódou označovanou pulped natural. Je to niečo medzi pranou a nepranou kávou. Šupka a dužina sú odstránené hneď po zbere a káva sa v pergamine dosušuje na slnku.

Je jemnejšou alternatívou nami ponúkaného brazílskeho Santosu. Má stredné telo, jemnú aciditu a zároveň príjemnú čokoládovú sladkosť. Z brazílskych káv je to asi najkomplexnejšia káva. Výberová (specialty coffee) je 16 (číslo značí veľkosť zŕn - brazílska klasifikácia kvality).

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Výrobca: Barzzuz
Krajina pôvodu: Brazília
Druh kávy: 100 % arabica
Hmotnosť: 250 g
Kategória: zrnková káva

logo barzzuz 3

Kávy značky BARZZUZ sú v porovnaní s kávami z iných pražiarní ako z iného sveta. Spoločnosť Barzzuz  je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta a dováža len ich najvyššie triedy (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

Mimoriadna kvalita káv Barzzuz stojí nielen na výberovej vstupnej surovine - zelenej káve z tých najlepších plantáží z celého sveta, ale aj  spôsobe jej praženia.

Káva Barzzuz  je pražená vo firemnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji.

Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

K Vám sa teda dostávajú len perfektne napražené, zdravé zrnká kávy z tých najlepších plantáží sveta - to je káva Barzzuz - ideálna do domácností, ale aj na skvalitnenie ponuky káv v hoteloch, reštauráciách, baroch a kaviarňach. Touto skvelou gurmánskou kávou zásobujeme aj kancelárie a firmy - využite aj Vy ponuku výhodných cien - tešíme sa na Vás !!!