Tanzánia, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g

Neohodnotené

Ponúkaná káva je charakteristická plným telom, nižšou kyslosťou, dobrou čokoládovou sladkosťou s príchuťou s tmavého bobuľového ovocia. Čerstvo pražená káva s príchuťou exotiky.

štandardná cena: €9,50 –11 % €8,41 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 000833
Tanzánia, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g
Neohodnotené
Barzzuz Tanzánia, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g
€9,50 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Barzzuz - Tanzánia, 100% Arabica, zrnková káva, 250 g

Táto exotická káva je charakteristická plným telom, nižšou kyslosťou, dobrou čokoládovou sladkosťou s príchuťou s tmavého bobuľového ovocia.

Výroba kávy v Tanzánii je dôležitým aspektom jej hospodárstva, pretože je najväčšou exportnou plodinou Tanzánie. Priemerná produkcia kávy v Tanzánii je medzi 30 a 40 000 tonami ročne, z čoho asi 70% je Arabica a 30% Robusta.

Mwankumbi je družstvo 161 malých farmárov v obci Ihombe. Káva je spracovaná každým členom, následne v určitých termínoch doručená na zbernú stanicu, kde sa posúdi kvalita.

Nadmorská výška: 1550 - 1700 m n.m.
Región: Ihombe, Mbeya

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Výrobca: Barzzuz
Krajina pôvodu: Tanzánia
Druh kávy: 100 % arabica
Hmotnosť: 250 g
Kategória: zrnková káva

logo barzzuz 3

Kávy značky BARZZUZ sú v porovnaní s kávami z iných pražiarní ako z iného sveta. Spoločnosť Barzzuz  je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta a dováža len ich najvyššie triedy (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

Mimoriadna kvalita káv Barzzuz stojí nielen na výberovej vstupnej surovine - zelenej káve z tých najlepších plantáží z celého sveta, ale aj  spôsobe jej praženia.

Káva Barzzuz  je pražená vo firemnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji.

Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

K Vám sa teda dostávajú len perfektne napražené, zdravé zrnká kávy z tých najlepších plantáží sveta - to je káva Barzzuz - ideálna do domácností, ale aj na skvalitnenie ponuky káv v hoteloch, reštauráciách, baroch a kaviarňach. Touto skvelou gurmánskou kávou zásobujeme aj kancelárie a firmy - využite aj Vy ponuku výhodných cien - tešíme sa na Vás !!!