Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 4,99 EUR !!!

Jamajka Blue Mountain, 100% Arabica, zrnková káva, 125 g

Neohodnotené

Vybraná káva z Jamajky je najviac cenenou kávou na svete. Má plné telo, vyrovnanú aciditu a sladkosť a zároveň je mimoriadne vyvážená a jemná. Čerstvo pražená káva Blue Mountain je právom označovaná ako jedna z najlepších káv na svete.

štandardná cena: €28,50 –11 % €25,22 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: 000828
Jamajka Blue Mountain, 100% Arabica, zrnková káva, 125 g
Neohodnotené
Barzzuz Jamajka Blue Mountain, 100% Arabica, zrnková káva, 125 g
Tip
€28,50 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Barzzuz - Jamajka Blue Mountain, 100% Arabica, zrnková káva, 125 g

Káva je pestovaná v nadmorských výškach nad 1000 m n. m. Hory sú známe veľmi častým výskytom hmiel, cez ktoré sa prediera slnko a vytvára silný skleníkový efekt. Vlhko, teplo, vysoká nadmorská výška a časté vetry sa podieľajú na formovaní tejto výnimočnej kávy. Štruktúra zŕn je oveľa hustejšia a samotné zrná sú tvrdšie ako u káv pestovaných bližšie k hladine mora, navyše sú charakteristické modrým nádychom zelenej kávy.

Pestuje sa takmer výlučne varieta typica a káva je spracovávaná mokrou cestou.

Jamajka Blue Mountain je kávou s plným telom, s vyrovnanou aciditou a sladkosťou a zároveň je mimoriadne vyvážená a jemná. Najviac cenená káva na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Výrobca: Barzzuz
Krajina pôvodu: Jamaika
Druh kávy: 100 % arabica
Hmotnosť: 125 g
Kategória: zrnková káva
Obsah kofeínu: kofeínová káva
Praženie: FULL CITY **

logo barzzuz 3

Kávy značky BARZZUZ sú v porovnaní s kávami z iných pražiarní ako z iného sveta. Spoločnosť Barzzuz  je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta a dováža len ich najvyššie triedy (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

Mimoriadna kvalita káv Barzzuz stojí nielen na výberovej vstupnej surovine - zelenej káve z tých najlepších plantáží z celého sveta, ale aj  spôsobe jej praženia.

Káva Barzzuz  je pražená vo firemnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji.

Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

K Vám sa teda dostávajú len perfektne napražené, zdravé zrnká kávy z tých najlepších plantáží sveta - to je káva Barzzuz - ideálna do domácností, ale aj na skvalitnenie ponuky káv v hoteloch, reštauráciách, baroch a kaviarňach. Touto skvelou gurmánskou kávou zásobujeme aj kancelárie a firmy - využite aj Vy ponuku výhodných cien - tešíme sa na Vás !!!