Dominikánska republika Barahona, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g

Neohodnotené

Jedna z najznámejších káv z Dominikánskej republiky - skvelá káva známa svojou bohatou chuťou, plným ťažším telom, strednou aciditou a sladkou dochuťou. Má veľmi výraznú a dobrú arómu. Čerstvo pražená káva, ktorá už čaká na vás... 

štandardná cena: €35 –11 % €30,98 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 001847
Dominikánska republika Barahona, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g
Neohodnotené
Barzzuz Dominikánska republika Barahona, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g
€35 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Barzzuz - Dominikánska republika Barahona, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g

Barahona je pobrežná provincia v Dominikánskej republike nachádzajúca sa na juhozápade ostrova. Je všeobecne považovaná za región s najlepšou produkciou kávy. Káva najvyššej kvality (AA) je zberaná ručne a spracovávaná mokrou cestou, s dosušovaním na slnku.

Káva je známa svojou bohatou chuťou, plným ťažším telom, strednou aciditou a sladkou dochuťou. Má veľmi výraznú a dobrú arómu.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Výrobca: Barzzuz
Krajina pôvodu: Dominikánska republika
Druh kávy: 100 % arabica
Hmotnosť: 1000 g
Kategória: zrnková káva

logo barzzuz 3

Kávy značky BARZZUZ sú v porovnaní s kávami z iných pražiarní ako z iného sveta. Spoločnosť Barzzuz  je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta a dováža len ich najvyššie triedy (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

Mimoriadna kvalita káv Barzzuz stojí nielen na výberovej vstupnej surovine - zelenej káve z tých najlepších plantáží z celého sveta, ale aj  spôsobe jej praženia.

Káva Barzzuz  je pražená vo firemnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji.

Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

K Vám sa teda dostávajú len perfektne napražené, zdravé zrnká kávy z tých najlepších plantáží sveta - to je káva Barzzuz - ideálna do domácností, ale aj na skvalitnenie ponuky káv v hoteloch, reštauráciách, baroch a kaviarňach. Touto skvelou gurmánskou kávou zásobujeme aj kancelárie a firmy - využite aj Vy ponuku výhodných cien - tešíme sa na Vás !!!