Honduras, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g

Neohodnotené

Káva z Hondurasu je príjemne zamatová. Je to káva, ktorá je veľmi dobre vyvážená, s ľahkým telom, nenápadnou aciditou, ovocnou chuťou a sladkosťou v dochuti.

štandardná cena: €28 –11 % €24,78 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 001378
Honduras, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g
Neohodnotené
Barzzuz Honduras, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g
€28 –11 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Barzzuz - Honduras, 100% Arabica, zrnková káva, 1000 g

Honduras má veľmi dobré podmienky pre pestovanie kávy. Káva sa tu pestuje vo vysokých nadmorských výškach, dosahujúcich 1300 až 1700 m n. m., oblasť San Andreas produkuje najkvalitnejšiu a najznámejšiu honduraskú kávu.

Pre túto honduraskú kávu je typické zamatové telo so živou aciditou, výraznou arómou a vzácnou, pomarančovo broskyňovou chuťou. 

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Výrobca: Barzzuz
Krajina pôvodu: Honduras
Druh kávy: 100 % arabica
Hmotnosť: 1000 g
Kategória: zrnková káva

logo barzzuz 3

Kávy značky BARZZUZ sú v porovnaní s kávami z iných pražiarní ako z iného sveta. Spoločnosť Barzzuz  je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta a dováža len ich najvyššie triedy (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17...), nazývané aj specialty alebo gourmet coffee.

Mimoriadna kvalita káv Barzzuz stojí nielen na výberovej vstupnej surovine - zelenej káve z tých najlepších plantáží z celého sveta, ale aj  spôsobe jej praženia.

Káva Barzzuz  je pražená vo firemnej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji.

Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

K Vám sa teda dostávajú len perfektne napražené, zdravé zrnká kávy z tých najlepších plantáží sveta - to je káva Barzzuz - ideálna do domácností, ale aj na skvalitnenie ponuky káv v hoteloch, reštauráciách, baroch a kaviarňach. Touto skvelou gurmánskou kávou zásobujeme aj kancelárie a firmy - využite aj Vy ponuku výhodných cien - tešíme sa na Vás !!!