Cabernet sauvignon 2O18 BLACK Rúbaň selection, suché, 0,75 l

1 hodnotenie

Objavte Cabernet Sauvignon 2018 BLACK Rúbaň selection - toto exkluzívne lahodné suché víno si Vás získa už pri prvom dotyku. Má noblesný, fialovo-červený odtieň. Vôňa je viacvrstvová s tónmi pelendreku, čierneho bobuľového ovocia, sušeného lístia a tabaku.

Chuť je vyzretá, plná a ovocno-tabaková s vyzretými mäkkými táninami. Pred podávaním odporúčame dekantovať, aby ste si vychutnali všetky jeho kúzla. 

€26,05 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003649
Cabernet sauvignon 2O18 BLACK Rúbaň selection, suché, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Cabernet sauvignon 2O18 BLACK Rúbaň selection, suché, 0,75 l

Objavte Cabernet Sauvignon 2018 BLACK Rúbaň selection - lahodné suché víno akých na Slovensku nie je veľa. Jeho pôvod sa spája s Južnoslovenskou vinohradníckou oblasťou, presnejšie Strekovským vinohradníckym rajónom v obci Rúban, kde sa vo vinohradoch honu Pod Starým vrchom zrodilo práve toto fenomenálne víno.

Toto víno má atraktívny fialovo-červený odtieň, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Vôňa vína je viacvrstvová a zahráva sa medzi tónmi pelendreku, čierneho bobuľového ovocia, sušeného lístia a tabaku. Chuť tohto vína je vyzretá a plná, s nádhernými vyzretými mäkkými tanínmi, ktoré vám zanechajú trvalý dojem.

Pred podávaním vám odporúčame toto víno dekantovať, aby ste si vychutnali jeho komplexné a zmyselné chute naplno. Cabernet Sauvignon 2018 BLACK Rúbaň selection je viac než len víno - je to skutočný zážitok, ktorý si môžete dopriať aj vy k kruhu svojej rodiny, s priateľmi - jednoducho s ľudmi na ktorých Vám záleží...

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2018
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 15,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !