Sauvignon Kryo - Belá 2023, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Mrva & Stanko predstavuje svoju najnovšiu lahôdku: Sauvignon Kryo - Belá 2023, nádherné biele víno ocenené na prestížnej súťaži Vinalies Internationales Paris 2024 skvelou zlatou medailou.. Tento výnimočný Sauvignon pochádza z vinice v Jasovej a je bezpochyby vínom, ktoré zaujme. Vladimír Mrva opäť raz s neomylnou presnosťou vybrali hrozno s neobyčajným potenciálom, čo viedlo k vytvoreniu vína s jedinečným terroir charakterom. Víno sa pýši nádhernou a osviežujúcou arómou, v ktorej sa zlúčili tóny vinohradníckej broskyne, zrelého egrešu, bazalky a jemného náznaku lúčneho medu, dotvorené príjemnou, vyváženou a jemne korenistou dochuťou v závere.

 

štandardná cena: €12 –5 % €11,33 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003879
Sauvignon Kryo - Belá 2023, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Mrva & Stanko Sauvignon Kryo Belá, r. 2023, akostné víno, suché, 0,75 l
€12 –5 %
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Mrva Stanko Sauvignon Kryo - Belá 2023, suché, 0,75 l

Víno krásnej, sviežej vône, v ktorej nájdete vinohradnícku broskyňu, zrelý egreš, náznak lúčneho medu a v závere príjemnú žihľavu. Výborný Sauvignon – víno ktoré Vás určite osloví....

Víno odporúčame podávať pri teplote 11 – 12 °C. Je výborným partnerom k morským špecialitám, sladkovodným rybám, grilovaným jedlám, zeleninovým šalátom, špargľovým špecialitám, ale aj k rôznym úpravám hovädzieho mäsa, k teľaciemu kolenu v paradajkovej omáčke, k chuťovo výraznejším šalátom a k syrovým špecialitám, najmä z kozieho syra.

Ocenenia:

  • Vinalies Internationales Paris 2024 - Zlatá medaila

Dodatočné parametre

Kategória: Mrva & Stanko
Výrobca: Mrva & Stanko
Odroda: Sauvignon
Ročník: 2023
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Logo Mrva & Stanko II

 

Vinárstvo Mrva & Stanko prináša už od svojho vzniku nádherné, odrodovo čisté, mimoriadne harmonické a hodnotné vína plné mladistvej sviežosti, jasu, nádherných ovocných tónov a uhladenej elegancie.

Mrva & Stanko - úspechy vinárstva

Sortiment vinárstva Mrva & Stanko tvoria výlučne akostné vína s prívlastkom, akostné odrodové vína a značkové vína z preferovaných odrôd hrozna. 

Vinárstvo Mrva & Stanko začalo písať svoju históriu v roku 1997. Od prvých momentov sa na slovenskom vinárskom trhu umiestnilo v elitnej skupine vinárstiev a to vďaka jasnému cieľu - produkovať  odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov.

Dokonalá harmónia vín značky Mrva Stanko ako v chuti tak aj vo vôni, k tomu moderný dizajn fliaš a skvelý marketing robia z vinárstva Mrva & Stanko a z jeho vín nepochybne jedno z najlepších, ak nie najlepšie vinárstvo na Slovensku.