Cabernet Sauvignon rosé 2021, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Víno sa pyšní krásnym čerešňovým odtieňom, ktorý sa vyníma vo vášnivej intenzívnej ovocnej aróme. Závan košíka jahôd a červených ríbezlí je spestrený višňovým podtónom, čo vytvára nádhernú, harmonickú vôňu.

V chuti sa toto víno priamo odvíja od svojej  arómy, pričom k aromatickým vnemom pridáva krémový podtón a jasne vynikajúcu príjemne sviežu kyselinku, ktorá ešte viac prehlbuje skvelý pocit z tohto vína.

Víno s nízkym obsahom HISTAMÍNU.

€9,06 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003650
Cabernet Sauvignon rosé 2021, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Cabernet Sauvignon rosé 2021- harmonické víno plné elegancie

Cabernet Sauvignon rosé 2021 z vinárstva Mavín | Martin Pomfy je nezabudnuteľný vínny skvost, ktorý v sebe nesie príbeh jedinečného miesta a lásky vinohradníkov a vinárov. Toto rosé nás láka svojou krásnou, jemnou ružovo-lososovou farbou, ktorá evokuje letnú sviežosť. Známe výrobné postupy sú prevedené s precíznou starostlivosťou, čo sa premieta do každého dúška.

Začiatočný dotyk príjemnej, intenzívnej vône zabezpečuje nezabudnuteľný vstup do tohto zážitku. Vôňa plná čistých a harmonických tónov červených ríbezlí a jemnej mäty tancuje v dokonalom súzvuku, pričom v pozadí zaznievajú tak charakteristické malinovo-jahodové tóny, akoby nám chceli povedať svoj príbeh.

V chuti je toto víno príjemne stredne plné, očarujúco ovocné a svieže. Jeho výrazná chuť harmonicky splynie s jeho skvelou aromatikou. V dochuti objavíte dokonca žltý melón, ktorý dodáva tomuto skvelému zážitku navyše dotyk jemnej exotiky.

Je dôležité spomenúť, že Cabernet Sauvignon rosé 2021 z vinárstva Mavín | Martin Pomfy sa môže pýšiť nízkym obsahom histamínu, ktorý sa pohybuje pod hranicou 0,25 mg/l, čo zabezpečuje kvalitu a zreteľný ohľad na vašu pohodu pri konzumácii.

Pre čo najlepší zážitok doporučujeme podávať toto víno pri teplote 10 - 12 °C. Je to príjemný spoločník k letným posedeniam na terase, kamarátskym grilovačkám, ako aj ku spestreniu bežných každodenných večerov. Jeho všestrannosť ho robí vhodným doplnkom k väčšine ľahkých jedál, grilovanej hydine a špecialitám z grilu. Toto víno nie je len nápojom, ale je to skutočné zážitkové umenie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Cabernet Sauvignon
Ročník: 2021
Farba vína: ružové víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 12,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !