Akcia: Nápoj Rochester Ginger - nealkoholický tradičný zázvorový nápoj (725ml) dnes len za 5,08 EUR !!!

Pinot Noir 2018, Special Selection, suché, 0,75 l

Neohodnotené

Skúste Pinot Noir 2018 Belá Selection - suché víno zo Strekovského vinohradníckeho rajónu, konkrétne z obce Belá - tento výborný ročník  priniesol výnimočné prezreté hrozno, ktoré zrelo 20 mesiacov vo vybraných francúzskych barrique sudoch, vyhradených výlučne pre Pinot Noir Selection.

Víno v sebe nesie arómu prezretých višní, sušených čučoriedok a jemné tóny horkého kakaa s dotykom dubového dreva. Jeho chuť je zrelá, bohatá, jemná a vyvážená s výraznou kyselinkou a tanínovou textúrou, ktorá sa s časom krásne zjemní. Skutočná lahôdka pre vaše zmysly.

€28,32 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 003360
Pinot Noir 2018, Special Selection, suché, 0,75 l
Neohodnotené
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava pri objednávke do 119,- EUR
Doprava pri objednávke do 119,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Doprava pri objednávke nad 119,- EUR
Doprava pri objednávke nad 119,- EUR

len za 2,90 EUR !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Podrobný popis

Martin Pomfy Pinot Noir 2018, Special Selection, suché, 0,75 l

 

Vychutnajte si jedinečný zážitok s Pinot Noir 2018 Belá Selection - suchým vínom, na ktorom oceníte jeho výnimočný charakter a komplexnosť. Toto víno pochádza zo Strekovského vinohradníckeho rajónu, konkrétne z obce Belá, kde sa nachádza hon Medený vrch - miesto, ktoré dáva tomuto vínu jeho atraktívnu osobitosť.

Ročník 2018 bol mimoriadny - poskytol zdravé, výnimočné prezreté hrozno, ktoré vyzrelo v ideálnych podmienkach a následne dozrievalo dlhých 20 mesiacov vo vybraných francúzskych barrique sudoch, ktoré boli špeciálne určené výlučne pre Pinot Noir Selection.

Samotný profil tohto vína je ohromujúci. Vo vôni sa prejavujú prezreté višne, sušené čucoriedky a nádherné tóny horkého kakaa, ktoré sú jemne zvýraznené dotykom dubového dreva.

No výnimočnosť tohto skvelého vína nie je len o vôni. Chuť tohto vína je skutočným zážitkom. Je zrelá, bohatá a zamatová, čo sa odráža vo vyváženosti a hladkosti každého dúšku. Táto chuť je sprevádzaná výraznou kyselinkou a tanínovou textúrou, ktorá postupne dozrieva, čím víno získava na harmónii a komplexnosti.

Pinot Noir 2018 Belá Selection je skutočnou perlou. Je to výnimočné víno, ktoré vás prenesie do sveta noblesných vín osobitého pôvodu a skutočného vinárskeho umenia.

Jeho jedinečný charakter ho robí ideálnym spoločníkom pri špeciálnych príležitostiach, alebo pri relaxácii po náročnom dni. Doprajte si ho pri teplote 16 - 18 °C a zažite dokonalý zážitok, ktorý prebúdza všetky vaše zmysly a hĺbku vášho vlastného podvedomia."

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rulandské modré
Ročník: 2018
Farba vína: červené víno
Cukornatosť: suché víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 13,0

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !