Rizling rýnsky 2021, sladké, 0,75 l

1 hodnotenie

Rizling rýnsky 2021 z obce Rúbaň je skvostom Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Pôvabná zlatisto-žltá farba, zvodné tóny kamilkových kvetov a marhuľovej šťavnatosti sú podporené harmonickými kyselinkami. Ochutnajte tento nádherný zážitok plný citrusov a púpavového medu.

€12,46 / ks
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 003645
Rizling rýnsky 2021, sladké, 0,75 l
1 hodnotenie
Garancia
Garancia doručenia

nepoškodeného tovaru

Doprava zdama pri objednávke nad 124,- EUR
Doprava zdarma pri objednávke nad 124,- EUR

Využite bezplatnú dopravu !!!

Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa

na akúkoľvek adresu v SR

Doprava pri objednávke do 124,- EUR
Doprava pri objednávke do 124,- EUR

len za 4,97 EUR !!!

Podrobný popis

Martin Pomfy Rizling rýnsky 2021, sladké, 0,75 l

Predstavujeme vám Rizling rýnsky 2021 z idylického Strekovského vinohradníckeho rajónu, konkrétne z obce Rúbaň, honu Pod Malým vrchom. Toto víno je pýchou južnoslovenskej vinohradníckej oblasti a nesie so sebou chránené označenie pôvodu.

Na prvý pohľad vás zaujme jeho jasná zlatisto-žltá farba, ktorá v sebe skrýva bohatstvo arómy a chuti. Vo vôni objavíte jemné náznaky kamilkových kvetov, osviežujúce citrusové ovocie a príjemný dotyk púpavového medu. V chuti dominuje šťavnatosť, ktorá harmonicky kopíruje aromatický profil. Pridaným zvyškovým cukrom a marhuľovým podtónom dostáva víno hĺbku a plnosť, ktorá osloví aj tých najnáročnejších fajnšmekrov.

Toto víno je dokonalým spoločníkom pre relaxačné večery alebo ako doplnok k rôznym gurmánskym pokrmom. Doprajte si výnimočný zážitok s týmto akostným odrodovým vínom a nechajte sa unášať jeho bohatým svetom chutí a vôní.

Odporúčame podávať:

Tento výnimočný Rizling rýnsky 2021 je ideálne podávať pri teplote 10-12°C. Jeho osviežujúce tóny kamilkových kvetov a citrusového ovocia skvele komplementujú rybacie pokrmy, ľahké šaláty alebo kozí syr.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Martin Pomfy – Mavín
Výrobca: Martin Pomfy
Odroda: Rizling rýnsky
Ročník: 2021
Farba vína: biele víno
Cukornatosť: sladké víno
Prívlastok: akostné víno s chráneným označením pôvodu
Krajina pôvodu: Slovensko
Vinohradnícka oblasť: Južnoslovenská vinohradnícka oblasť
Obsah alkoholu v obj. %: 10,5

Vinárstvo Mavín | Martin Pomfy - vína pre vášnivých znalcov!

Vstúpte do sveta vína, kde sa elegancia stretáva s tradíciou. Martin Pomfy, to nie je iba meno, ale aj príbeh o vášni a húževnatosti tvorenia. Každá fľaša je výsledkom oddanosti voči detailom, ktorá sa týka sa nielen samotného vína, ale celého procesu jeho tvorby od vinohradu až po pohár.

Martin Pomfy je viac než len talentovaný vinár. Smelo sa posúva vpred, experimentuje a zdokonaľuje sa. Jeho cieľom je priniesť vám výnimočné vína, ktoré sú plné charakteru a autenticity. V každom pohári vína tejto značky zaznieva príbeh dedičstva umenia tvorby vína a neúnavného úsilia hľadať nové cesty a postupy k čoraz dokonalejším a kvalitnejším vínam...

Inovácia a tradičný prístup: Vášeň pre víno Martina Pomfyho inšpiruje k vytváraniu nových chutí a zážitkov. Vo vinárstve Martin Pomfy spájajú moderné technológie s uznávanými tradičnými postupmi, aby vám priniesli vína, ktoré vás prekvapia každým dúškom...

Chuťové spektrum: Od pikantných tónov červených vín po sviežu hravosť tých bielych... Kolekcia vinárstva Martin Pomfy vám ponúka rozmanité chuťové spektrum, ktoré sa s každou sezónou mení. Vinárstvo Martin Pomfy je cesta objavovania a všetko sa začína pri prvom dúšku ich vína....

Buďte súčasťou ich príbehu: Chceme vás privítať do sveta Martina Pomfyho, kde každá fľaša je živým vyjadrením vášne, tradičného umenia a neustáleho hľadania nových hraníc výnimočnosti. Pridajte sa k tejto nekonečnej ceste vína, ktoré je viac ako len nápoj - je to to príbeh, ktorý chceme objavovať spolu s vami !